New ProKennex Pickleball Paddle
$117.00USD
Retail: $160.00 (Save $43.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Other |
| Condition | New |
| Core Thickness | Thin (12mm & under) |
| Paddle Core Material | Graphite |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Thin (3 5/8" - 4 1/8") |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Color | Black |


