Black Used ProXR Carbon 14mm Pickleball Paddle
$65.00USD
Retail: $99.00 (Save $34.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | ProXR |
| Model | Carbon 14mm |
| Paddle Construction | Edgeless |
| Paddle Shape | Standard |
| Color | Black |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Condition | Used |
| Handle Length | Short (4" - 4 3/4") |
| Core Thickness | Thick (14.1mm - 16mm) |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |