Purple ProXR Connor Garnett Carbon Pickleball Paddle (Used)
$85.00USD
Retail: $140.00 (Save $55.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | ProXR |
| Model | Connor Garnett Carbon |
| Condition | Used |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Paddle Core Material | Polypropylene |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Thin (3 5/8" - 4 1/8") |
| Handle Length | Long (5 1/2"+) |
| Paddle Shape | Standard |
| Paddle Construction | Thermoformed |
| Color | Purple |
| Quantity | 1 available |