Paddletek Phoenix G6 Pickleball Paddle | New!
$50.00USD
Retail: $139.00 (Save $89.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Paddletek |
| Model | Phoenix G6 |
| Condition | New |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Color | Blue |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |