JOOLA Perseus Pro V Ben Johns (Blaze Red) 14mm Pickleball Paddle BRAND NEW 2026
$209.99USD
Retail: $299.95 (Save $89.96)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | JOOLA |
| Model | Perseus |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Condition | New |
| Paddle Shape | Elongated |
| Color | Red |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Long (5 1/2"+) |
| Quantity | More than 1 available |

