Franklin Pro Player Series Pickleball Paddle (New)(4337)
$79.99USD
Retail: $100.00 (Save $20.01)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Franklin |
| Model | Pro Player Series |
| Condition | New |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Paddle Core Material | Polypropylene |
| Quantity | 1 available |