Franklin Journey Pickleball Paddle 2 pack (Used)
$65.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/28 - 06/01
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Franklin |
| Model | Journey |
| Color | Green |
| Condition | Used |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Paddle Weight | Lightweight (Under 7.3 oz) |
| Handle Length | Short (4" - 4 3/4") |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Quantity | 1 available |