Pickleball Now Galaxy Wood Pickleball Paddles Set of 4 Kokopelli Graphics 11oz
$35.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Pickleball Now |
| Model | Galaxy |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Paddle Core Material | Wood |
| Paddle Weight | Heavyweight (8.5+ oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Paddle Shape | Standard |
| Paddle Construction | Edgeless |
| Color | Other |
| Condition | Used |