Rev Platinum Pickleball paddle
$60.00USD
Retail: $120.00 (Save $60.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Other |
| Handle Length | Long (5 1/2"+) |
| Color | Black |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Paddle Core Material | Polypropylene |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Condition | Used |
| Quantity | 1 available |