Selkirk Amped Pro Invikta Pickleball Paddle
$105.30USD
Retail: $179.99 (Save $74.69)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Selkirk |
| Model | Amped Invikta |
| Condition | Used |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Paddle Core Material | Composite |
| Paddle Shape | Elongated |
| Paddle Construction | Edgeless |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Color | Blue |