Women's Dalbello Panterra 85 W All Mountain Ski Boots Soft Flex (Used) 24.5
$160.00USD
Retail: $500.00 (Save $340.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/26 - 05/28
- Buy now, pay later with


| Category | Skiing > Boots > Downhill Boots |
| Brand | Dalbello |
| Model | Panterra 85 W |
| Gender | Women's |
| Flex | Soft (70-90) |
| Boot Sole Length | 285mm |
| Condition | Used |
| Boot Size | Mondo 24 & 24.5 |
| Boot Width | Medium (99-101mm) |
| Type | All Mountain & Carving |
| Quantity | 1 available |




