NEW Head Formula 95 W - Dark Blue - 26.0/26.5
$299.99USD
Retail: $599.99 (Save $300.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/06 - 05/08
- Buy now, pay later with


| Category | Skiing > Boots > Downhill Boots |
| Brand | HEAD |
| Model | Formula 95 W |
| Boot Size | Mondo 26 & 26.5 |
| Gender | Women's |
| Flex | Medium (95-115) |
| Boot Width | Medium (99-101mm) |
| Condition | New |
| Boot Sole Length | 305mm |
| Quantity | More than 1 available |



