Senior Reebok 6K Pro Regular Goalie Stick 26" Paddle Pro Stock (Used)
$80.00USD
Retail: $300.00 (Save $220.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Hockey > Goalie > Goalie Sticks |
| Brand | Reebok |
| Model | 6K Pro |
| Age Group | Senior |
| Hand | Regular |
| Paddle Size | 26" |
| Pro Stock | Pro Stock |
| Condition | Used |
| Stick Length | 58" |
| Stick Pack | 3 Pack |

