Similar Listings
Item sold
View 471 similar listings
Senior Reebok 7k Regular Goalie Stick 26" Paddle (Used)
$64.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/28 - 06/01
- Buy now, pay later with


| Category | Hockey > Goalie > Goalie Sticks |
| Brand | Reebok |
| Model | 7K |
| Age Group | Senior |
| Hand | Regular |
| Paddle Size | 26" |
| Condition | Used |
| Stick Length | 58" |



