20" Heller Bloodhound Fat Bike
$2,120.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/27 - 05/29
- Buy now, pay later with


| Category | Bikes > Complete Bikes > Fat Bikes |
| Brand | Heller Shagamaw |
| Model | 20" Heller Bloodhound Fat Bike |
| Condition | Used |
| Wheel Size | 26" |
| Frame Size | 20" |
| Gender | Unisex |
| Brake Type | Disc |
| Quantity | 1 available |