19" Cannondale FSI Hardtail Mountain Bike
$1,414.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/27 - 05/29
- Buy now, pay later with


| Category | Bikes > Complete Bikes > All Mountain & Enduro Bikes |
| Brand | Cannondale |
| Model | 19" Cannondale FSI Hardtail Mountain Bike |
| Condition | Used |
| Wheel Size | 29" |
| Gender | Unisex |
| Frame Size | 19" |
| Suspension | Hard-tail |
| Brake Type | Disc |
