Similar Listings
Item sold
View 1,067 similar listings
Red Selkirk Selkirk Pickleball Paddle FREE SHIPPING
$135.00USD
Retail: $250.00 (Save $115.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Selkirk |
| Model | Selkirk |
| Condition | Used |
| Core Thickness | Chonk (over 16mm) |
| Paddle Core Material | Composite |
| Color | Red |
| Paddle Construction | Edgeless |
| Paddle Shape | Standard |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
