Monarch Melee Pickleball Paddle (Used)
$15.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/29 - 06/02
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Monarch |
| Model | Melee |
| Condition | Used |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Core Thickness | Thin (12mm & under) |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Quantity | 1 available |
