Selkirk (Used) Vanguard Pickleball Paddle
$60.00USD
Retail: $200.00 (Save $140.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Selkirk |
| Model | Vanguard |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Paddle Core Material | Graphite |
| Condition | Used |
| Paddle Weight | Lightweight (Under 7.3 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Paddle Shape | Elongated |
| Handle Length | Short (4" - 4 3/4") |
| Paddle Construction | Quiet |