Wilson Big Stick Platform Tennis Paddle
$21.25USD
Retail: $200.00 (Save $178.75)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Wilson |
| Condition | Used |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Paddle Weight | Heavyweight (8.5+ oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Quantity | 1 available |