Head Tour Boom Pickleball Paddle (New)
$94.00USD
22%
Price Drop
Original Price: $120.00
Retail: $200.00 (Save $106.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | HEAD |
| Paddle Shape | Standard |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Paddle Construction | Thermoformed |
| Paddle Core Material | Composite |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |