Head Gravity Tour Lite Pickleball Paddle | New!
$55.00USD
Retail: $99.00 (Save $44.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/02 - 06/04
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | HEAD |
| Model | Gravity Tour Lite |
| Color | Black |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Thick (4 1/2"+) |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Condition | New |
| Paddle Shape | Elongated |