New Diadem Warrior Edge Pickleball Paddle
$100.00USD
Retail: $175.99 (Save $75.99)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Diadem |
| Model | Warrior Edge |
| Condition | New |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Thin (3 5/8" - 4 1/8") |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Color | Red |
| Core Thickness | Thick (14.1mm - 16mm) |

