AERO T Carbon 16mm
$110.00USD
Retail: $199.99 (Save $89.99)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Holbrook |
| Model | AERO T |
| Core Thickness | Thick (14.1mm - 16mm) |
| Paddle Core Material | Polypropylene |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Long (5 1/2"+) |
| Paddle Shape | Elongated |
| Paddle Construction | Edgeless |
| Color | Black |
| Condition | New |
| Quantity | More than 1 available |

