PB Pro Tour Force Pickleball Paddle (Used)
$30.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | PB Pro |
| Model | Tour Force |
| Paddle Shape | Standard |
| Condition | Used |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Paddle Core Material | Polypropylene |
| Quantity | 1 available |


