Similar Listings
Item removed
View 1,189 similar listings
Selkirk Selkirk Pickleball Paddle (New)
$225.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Selkirk |
| Model | Selkirk |
| Condition | New |
| Paddle Core Material | Composite |
| Core Thickness | Chonk (over 16mm) |
| Handle Length | Long (5 1/2"+) |
| Color | Multi |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Paddle Shape | Elongated |



