Six Zero Double Black Diamond Control Pickleball Paddle (Used)
$90.00USD
Retail: $180.00 (Save $90.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/27 - 05/29
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Other |
| Condition | Used |
| Core Thickness | Thick (14.1mm - 16mm) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Paddle Construction | Quiet |
| Color | Pink |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Paddle Shape | Elongated |
| Paddle Core Material | Polypropylene |
| Handle Length | Long (5 1/2"+) |

