Pickleball Paddle (New)
$180.00USD
Retail: $300.00 (Save $120.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/28 - 06/01
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Other |
| Condition | New |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Color | Multi |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Paddle Core Material | Polypropylene |
| Core Thickness | Thick (14.1mm - 16mm) |