Orange Pickleball Paddle (New)
$40.00USD
Retail: $90.00 (Save $50.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Other |
| Condition | New |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Paddle Core Material | Graphite |
| Paddle Weight | Lightweight (Under 7.3 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Long (5 1/2"+) |
| Paddle Shape | Standard |
| Paddle Construction | Thermoformed |
| Color | Orange |
