CRBN² TF Genesis - Trufoam Square Pickleball Paddle USED DEMO
$130.00USD
Retail: $280.00 (Save $150.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/03 - 06/05
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Crbn |
| Condition | Used |
| Paddle Core Material | Polypropylene |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Paddle Shape | Wide Body |
| Color | Black |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |