Holbrook Aero Metallic Pickleball Paddle (New)
$139.99USD
Retail: $159.99 (Save $20.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Holbrook |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Long (5 1/2"+) |
| Paddle Shape | Elongated |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Condition | New |
| Quantity | More than 1 available |
A quick note about cookies
We use cookies and similar technologies for performance, analytics, personalization, and advertising. Read our Privacy Policy. You can change your preferences any time in your .

