CRBN 3X 14 MM Pickleball Paddle (Used)
$100.00USD
Retail: $279.99 (Save $179.99)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/01 - 06/03
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Crbn |
| Model | 3X 16MM |
| Condition | Used |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Paddle Core Material | Polypropylene |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Long (5 1/2"+) |
| Color | White |
| Paddle Construction | Quiet |
| Paddle Shape | Elongated |