Diadem Warrior Pickleball Paddle
$58.65USD
15%
Price Drop
Original Price: $69.00
Retail: $129.95 (Save $71.30)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 06/03 - 06/05
- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Diadem |
| Model | Warrior v2 |
| Paddle Core Material | Polypropylene |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Condition | Used |
| Paddle Shape | Elongated |
| Color | Black |
| Paddle Weight | Middleweight (7.3 - 8.4 oz) |
| Core Thickness | Chonk (over 16mm) |