22.5 Atomic Hawx Prime 95 W boa
$149.00USD
Retail: $630.00 (Save $481.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Skiing > Boots > Downhill Boots |
| Brand | Atomic |
| Model | Hawx Prime 95 W |
| Gender | Women's |
| Boot Sole Length | 265mm |
| Condition | Used |
| Flex | Medium (95-115) |
| Boot Size | Mondo 22 & 22.5 |
| Boot Width | Medium (99-101mm) |
| Quantity | 1 available |