Mondo 25 & 25.5 Women's Tecnica Alpine Touring Cochise 105W Ski Boots Medium Flex (Used)
$144.00USD
Retail: $750.00 (Save $606.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Skiing > Boots > Downhill Boots |
| Brand | Tecnica |
| Model | Cochise 105W |
| Boot Size | Mondo 25 & 25.5 |
| Condition | Used |
| Gender | Women's |
| Flex | Medium (95-115) |
| Boot Width | Medium (99-101mm) |
| Type | Alpine Touring / Backcountry |
| Boot Sole Length | 295mm |
| Quantity | 1 available |









