NEW Atomic Hawx Prime XTD 115 W C - Green/Grey - 22/22.5
$214.99USD
Retail: $749.99 (Save $535.00)
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/15 - 05/19
- Buy now, pay later with


| Category | Skiing > Boots > Downhill Boots |
| Brand | Atomic |
| Model | Hawx Prime XTD 115 W C |
| Boot Size | Mondo 22 & 22.5 |
| Flex | Medium (95-115) |
| Boot Width | Medium (99-101mm) |
| Condition | New |
| Boot Sole Length | 265mm |
| Gender | Women's |
| Quantity | 1 available |