17.5" Surly Ghost Grappler Gravel Bike
$2,010.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Estimated Delivery: 05/27 - 05/29
- Buy now, pay later with


| Category | Bikes > Complete Bikes > Cross Country (XC) Bikes |
| Brand | Other |
| Model | 17.5" Surly Ghost Grappler Gravel Bike |
| Condition | Used |
| Wheel Size | 27.5" |
| Frame Size | 17.5" |
| Brake Type | Disc |
| Gender | Unisex |
| Suspension | Rigid Forks |
| Quantity | 1 available |