White Engage Encore Pro Pickleball Paddle’s
$200.00USD
- Purchases protected by Buyer Guarantee
- Worry-Free Returns with

- Buy now, pay later with


| Category | Tennis & Racquet Sports > Pickleball > Paddles |
| Brand | Engage |
| Model | Encore Pro |
| Condition | New |
| Core Thickness | Standard (12.1mm - 14mm) |
| Paddle Core Material | Fiberglass |
| Paddle Weight | Heavyweight (8.5+ oz) |
| Grip Size | Standard (4 1/4" - 4 3/8") |
| Handle Length | Standard (5" - 5 1/4") |
| Paddle Shape | Standard |
| Color | White |
| Quantity | More than 1 available |